Konsultant w Dziale Rekrutacji

Oferta firmy SenioVita

SenioVita / Gdynia

Nr referencyjny KDSR/2017

W trosce o potrzeby naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko Konsultanta w Dziale Rekrutacji. SenioVita już od 2008 roku z powodzeniem działa w obszarze usług opiekuńczych. Specjalizujemy się w rekrutacji opiekunów osób starszych z całej Polski oraz zapewnieniu naszym niemieckim oraz polskim podopiecznym bezpiecznej i dobrej opieki w ich własnych czterech ścianach.

Zespół SenioVita to profesjonaliści, ale przede wszystkim ludzie. Działamy z pasją i każdego dnia pracujemy na wspólny sukces. Gwarantujemy stabilne miejsce pracy pełne wyzwań i wzajemnej inspiracji oraz pracę w zespole fantastycznych ludzi chcących podnosić swoje kwalifikacje.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy nowego Konsultanta ds. rekrutacji .

Miejsce pracy: Gdynia Centrum

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy z telefonem
  • komunikatywność
  • nastawienie na realizację celu
  • automotywacja
  • umiejetność współpracy w zespole

Obowiązki

  • redagowanie oraz publikowanie ogłoszeń
  • aktywne poszukiwanie osób zainteresowanych pracą opiekuna osób starszych
  • przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z opiekunami oraz ich selekcja
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z opiekunami
  • wsparcie działu konsultantów w procesach związanych z organizacją wyjazdów dla opiekunów

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • określone godziny pracy : pn.- pt. od 8 do 16
  • godziwe wynagrodzenie oraz premie adekwatne do wypracowanych rezultatów
  • samodzielne stanowisko
  • urozmaiconą pracę, której wynik ma bezpośredni wpływ na realizację działań całego zespołu
  • pakiet bezpłatnych szkoleń

Podejmij wyzwanie i dołącz do nas. Twój sukces, to nasz sukces, nie czekaj - APLIKUJ!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail : praca@easyjob.pl w tytule podając numer referencyjny KDSR/2017

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Potrzebujemy poprawnego adresu e-mail!

Twoja przeglądarka ze względów technicznych nie obsługuje narzędzia dodawania plików. Uaktualnij wersję przeglądarki Internet Explorer lub wyślij dokumenty na praca@easyjob.pl.

Szukasz innych ofert pracy?