Pracownik sezonowy - praca nad morzem

Oferta firmy Job Sp. z o.o.

Job Sp. z o.o. / Gdynia

Nr referencyjny PS/2017

Aktualnie szukamy pracowników sezonowych ( kobiet, mężczyzn ) do pracy w gastronomii, hotelarstwie, zakładach przetwórstwa spożywczego

Miejsce pracy : Półwysep Helski ( Władysławowo, Chałupy, itp.)

REKRUTACJA CIĄGŁA

Wymagania

  • chęci do pracy
  • mile widziane osoby władające językiem ukraińskim

Obowiązki

  • poważne podejście do powierzonych obowiązków

Oferujemy

  • stałą współpracę
  • zakwaterowanie + wyżywienie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, podając w tytule numer referencyjny PS/2017

na adres e-mail praca@easyjob.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Potrzebujemy poprawnego adresu e-mail!

Twoja przeglądarka ze względów technicznych nie obsługuje narzędzia dodawania plików. Uaktualnij wersję przeglądarki Internet Explorer lub wyślij dokumenty na praca@easyjob.pl.

Szukasz innych ofert pracy?