APLIKANT ADWOKACKI/APLIKANTKA ADWOKACKA

Oferta firmy Job Sp. z o.o.

Job Sp. z o.o. / Gdynia

Nr referencyjny AP/17/5

Easyjob dla swojego Partnera, Kancelarii MSB w Gdyni, poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Wymagania

  • miła aparycja;
  • obowiązkowość;
  • punktualność;

Obowiązki

  • sporządzanie umów, pism procesowych, dokumentów korporacyjnych;
  • zastępstwo procesowe;
  • przygotowywanie opinii prawnych;
  • bieżąca organizacja biura kancelarii.
  • kontakt z klientem;

Oferujemy

  • bardzo miłą atmosferę;
  • pracę w kameralnym biurze w kamienicy;
  • możliwości rozwoju zawodowego;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, podając w tytule numer referencyjny SM/17/5

na adres e-mail : praca@easyjob.pl

  Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Potrzebujemy poprawnego adresu e-mail!

Twoja przeglądarka ze względów technicznych nie obsługuje narzędzia dodawania plików. Uaktualnij wersję przeglądarki Internet Explorer lub wyślij dokumenty na praca@easyjob.pl.

Szukasz innych ofert pracy?