Personel do branży hotelarskiej oraz gastronomii

Oferta firmy Job Sp. z o.o.

Job Sp. z o.o. / Gdynia

Nr referencyjny JG/09/17

Agencja pośrednictwa pracy ,,Easyjob'' w Gdyni z oddziałem we Władysławowie, poszukuje osób do pracy w branży gastronomicznej i hotelarskiej.

Miejsce pracy: Jastrzębia Góra

Aktualnie rekrutujemy :
pokojowa, pomoc kuchenna, kelner/ka, kucharze bufetowi / kuchni ciepłej

Wymagania

  • Dyspozycyjność
  • Uczciwość, rzetelność, skrupulatność

Obowiązki

  • Dbałość o utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz procedur i standardów obowiązujących w zakładzie pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji
  • Dbałość o właściwy stan techniczny i sanitarny urządzeń i sprzętów kuchennych

Oferujemy

  • Pełny wymiar z nadgodzinami
  • Możliwością podjęcia umowy o pracę
  • Całoroczną pracę w renomowanych kurortach nadmorskich
  • Możliwość zakwaterowania
  • Godne wynagrodzenie
  • W każdej z ofert, jest również możliwość podejmowania pracy dodatkowej, zmiany nocne oraz weekendy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie  aplikacji ze zdjęciem  na adres praca@easyjob.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Potrzebujemy poprawnego adresu e-mail!

Twoja przeglądarka ze względów technicznych nie obsługuje narzędzia dodawania plików. Uaktualnij wersję przeglądarki Internet Explorer lub wyślij dokumenty na praca@easyjob.pl.

Szukasz innych ofert pracy?