Handlowiec działu zagranicznego z językiem niemieckim

Oferta firmy Job Sp. z o.o.

Job Sp. z o.o. / Gdynia

Nr referencyjny HN/11/17

Poszukujemy Specjalisty ds. sprzedaży / Handlowca z językiem niemieckim dla naszego Klienta produkującego sprzęt oraz urządzenia z metalu, tworzyw sztucznych i drewna.

Miejsce pracy: okolice Gdyni

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA W HANDLU

OFERTA WAŻNA DO 7 GRUDNIA

Wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego ( kontakt z kontrahentami z Niemiec)
  • absolwent kierunków technicznych lub student kierunku technicznego
  • systematyczność i dokładność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Obowiązki

  • obsługa klientów zagranicznych ( via mail, tel. )
  • współpraca z kontrahentami zagranicznymi

Oferujemy

  • pełne przeszkolenie dla osoby bez doświadczenia w handlu ( pełne "know-how" )
  • doskonałe możliwości rozwoju i awansu
  • solidną podstawę wynagrodzenia oraz premie
  • praca w godz. 9-17

  Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie  zapytań lub aplikacji/CV na adres  praca@easyjob.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Potrzebujemy poprawnego adresu e-mail!

Twoja przeglądarka ze względów technicznych nie obsługuje narzędzia dodawania plików. Uaktualnij wersję przeglądarki Internet Explorer lub wyślij dokumenty na praca@easyjob.pl.

Szukasz innych ofert pracy?