Praca na farmach w Irlandii

Oferta firmy Job sp. z o.o.

Praca dla mężczyzn na farmach rolnych w Irlandii

Job sp. z o.o. / Irlandia

Nr referencyjny IR-farm1

Dla naszego Irlandzkiego partnera poszukujemy pracowników na gospodarstwo rolne. Strona Irlandzka odpowiada za koordynację i zatrudnienie, Easyjob za weryfikację kandydatów i poprawność pośrednictwa.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na gospodarstwie rolnym
  • Sprawność fizyczna
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego (rozumienie poleceń)
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B (dostępne auto do poruszania się)

Obowiązki

  • Opieka nad bydłem
  • Dojenie krów (automatyczne dojarki)
  • Ogólne prace porządkowe / budowlane

Oferujemy

  • Stawka pomiędzy 10€-12€ (w zależności od posiadanego doświadczenia)
  • Godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:30 z 1 godziną lunchu
  • Co drugi weekend wolny, sobota 7:00-15.30, niedziela tylko dojenie (3 godziny pracy)
  • Zakwaterowanie na farmie (koszt to 50 euro tygodniowo)
  • Zatrudnienie u Irlandzkiego pracodawcy
  • Pomoc opiekuna na miejscu

Ilość miejsc ograniczona, nie zwlekaj, decyduje kolejność zgłoszeń! Zachęcamy do wysyłania swojego CV najlepiej w języku angielskim co ułatwi i skróci czas rekrutacji. Uwaga! Z pracy z Irlandii należy się wysoki zwrot z podatku. Kwota wolna w Irlandii na 2018 rok wynosi 16500 euro!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Potrzebujemy poprawnego adresu e-mail!

Twoja przeglądarka ze względów technicznych nie obsługuje narzędzia dodawania plików. Uaktualnij wersję przeglądarki Internet Explorer lub wyślij dokumenty na praca@easyjob.pl.

Szukasz innych ofert pracy?