Personel do Domu Seniora

Oferta firmy Job Sp. z o.o.

Job Sp. z o.o. / Wejherowo

Nr referencyjny DS/05/18

REKRUTACJA AKTUALNA :

Personel do Domu Seniora w Wejherowie:   personel opiekuńczy, pracownik gospodarczy tzw. "złota rączka"

Wymagania

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe ( opiekun medyczny, pielęgniarka/pielęgniarz, opiekun osób starszych ),
  • gotowość do pracy zmianowej

Obowiązki

  • opieka nad pacjentami Ośrodka

Oferujemy

  • możliwość zakwaterowania
  • długoterminową współpracę ( zatrudnienie bezpośrednio przez właściciela ośrodka )
  • min. 22 dniówki
  • wynagrodzenie : dla osób bez kwalifikacji 10 zł netto/godz. na start, dla osób pracujących w zawodzie 13 zł netto/godz. na start
  • kompleksowe szkolenie wstępne dla osób bez doświadczenia, przygotowujące do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie aplikacji na praca@easyjob.pl wpisując w tytule DS/05/2018

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Potrzebujemy poprawnego adresu e-mail!

Twoja przeglądarka ze względów technicznych nie obsługuje narzędzia dodawania plików. Uaktualnij wersję przeglądarki Internet Explorer lub wyślij dokumenty na praca@easyjob.pl.

Szukasz innych ofert pracy?